Özgürlük için bağış yap.
← geri

Coskun Aral ile Lezzet Avcısı

Coşkun Aral, Lezzet Avcısı programında sizleri her hafta, sıradışı lezzetlerle hatta çok da alışık olmadığımız tatlarla buluşturmak üzere, lezzet avında olacak.

Nasıl pişirsem?

Coşkun Aral, bu haftaki programında yemek pişirmek konusunda "Nasıl?" sorusunu ele alıyor ve özellikle yerlilerin yaşadığı bölgelerde yemek hazırlama ritüellerinin detaylarını anlatıyor.

► Dinle correctiv.org 2019

Dolmanın ve Sarmanın Peşinde

Lezzet Avcısı, Coşkun Aral bu haftaki programında, anavatanı Anadolu olan dolmanın-yaprak sarmanın tarihinden ve hangi bölgelerde bilinen bir tat olduğundan bahsediyor.

► Dinle correctiv.org 2019

Paça çorbası, ne zaman, nerede yenir?

Coşkun Aral bu haftaki programinda "Kelle-paça, paça çorbası, ne zaman nerede yenir? Faydaları nelerdir?" sorularını yanıtladı.

► Dinle correctiv.org 2019

Lezzetli Enginar'ın Peşinde

Lezzet Avcısı Coşkun Aral, bu haftaki programında Ege sahillerinde, Isparta’da ve Mersin’de, bu defa da lezzetli enginar, tantuni ve falafel peşinde.

► Dinle correctiv.org 2019

Adapazarı'nın Eşsiz Lezzetleri

Lezzet Avcısı, Coşkun Aral bu haftaki programında, bu sefer de Adapazarı'nda ve sizleri Sakarya'nın eşsiz lezzetleri ile buluşturuyor.

► Dinle correctiv.org 2019

İskender Savaşları

Lezzet Avcısı, Coşkun Aral bu haftaki programında, bu sefer de İskender avında. ''Lezzetli İskenderi ne zaman, nerede, nasıl yemelisiniz?'' sorularını yanıtlıyor.

► Dinle correctiv.org 2019

Meze Avı

Lezzet Avcısı, Coşkun Aral bu haftaki programında, bu sefer de meze avında. ''Bu sıradışı mezeleri zaman, nerede, nasıl yemelisiniz?'' sorularını yanıtlıyor.

► Dinle correctiv.org 2019

Sıradışı Lezzetler

Lezzet Avcısı Coşkun Aral, bu haftaki programında sıradışı lezzetlerinden peşinden gidiyor ve salyangoz avcılığından bahsediyor.

► Dinle correctiv.org 2019

Fransız Mutfağı

Coşkun Aral, Lezzet Avcısı programında, bu hafta Fransız mutfağını ele alıp, Fransız mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden bahsediyor.

► Dinle correctiv.org 2019

Urfa ve Diyarbakır’da Ne Yenir, Ne Yenmez?

Lezzet Avcısı Coşkun Aral, sizleri önce Urfa'nın, ardından da Diyarbakır'ın lezzetli sofralarına davet ediyor. Farklı yöresel tatlardan bahsederken artık çok da pişirilmeyen kayıp lezzetlere değiniyor. Urfa'nın isotundan, Diyarbakır'ın kadayıfına uzanan bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

► Dinle correctiv.org 2019

Kafkas Mutfağı

Coşkun Aral, bu haftaki programında sizleri, Çerkez mantısından, Etli Yahnisi’ne Velibah’tan, Gınnış’a tadını unutamayacağınız Kafkas mutfağını anlattığı bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.

► Dinle correctiv.org 2019

Siirt Mutfağı

Coşkun Aral, bu haftaki programında Siirt Mutfağı'nın biribirinden farklı, lezzetli yemekleri ve ağızda dağılan Büryan Kebabı, bol acılı ve baharatlı dolması, börek gibi servis edilen pilavı ile sizleri Siirt’te lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

► Dinle correctiv.org 2019
facebook-squaretwitteryoutube-play